Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Stede Broec
5 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Stede Broec
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 5 koopwoningen in Stede Broec. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Stede Broec is € 427.000 (€ 3.982/m²). Een woning van circa 151 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Stede Broec
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waterweide 97 Waterweide | 123 | 5 | A+++ | € 475.000 | € 3.862 |
| De Veer 19 Rozeboom | 107 | 4 | B | € 439.000 | € 4.103 |
| Spoorsingel 84 Zuidervoert | 126 | 5 | A | € 415.000 | € 3.294 |
| Zesstedenweg 317 Oud Grootebroek | 62 | 4 | C | € 239.000 | € 3.855 |
| Zesstedenweg 205 Oud Grootebroek | 35 | 2 | C | € 225.000 | € 6.429 |